(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٧۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

قیمت تمام شده مرغ در مرغداری‌ها 6 هزار تومان است
داخلی
حمید فاضلی در خصوص مازاد تولید مرغ و تخم مرغ در کشور اظهار کرد: ما توان تولید و صادرات در زمینه مرغ و تخم مرغ را داریم اما بستر مناسب را در حال حاضر برای تولید از دست داده‌ ایم...


به گزارش مرکز طیوران حمید فاضلی مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغداران کشور در خصوص مازاد تولید مرغ و تخم مرغ در کشور اظهار کرد: ما توان تولید و صادرات در زمینه مرغ و تخم مرغ را داریم اما بستر مناسب را در حال حاضر برای تولید از دست داده‌ایم.

وی در رابطه با حل بحران مشکل تخم مرغ در کشور خاطرنشان کرد: در حال حاضر قیمت تمام شده تخم مرغ تقریبا به حالت تعادل رسیده و با قیمت تخم‌مرغ وارداتی یکسان شده است. میزان مصرف با گرم شدن هوا کمتر می‌شود و فعلا فضای متعادلی را پیش رو داریم.

فاضلی با اشاره به کمبود کنجاله سویا در کشور تصریح کرد: وزیر جهاد کشاورزی و پشتیبانی امور دام از وجود کنجاله سویا و سویا در مبادی وارداتی خبر می‌دهند که هنوز ترخیص نشده اما ما هنوز چیزی به این نام در بازارها ندیده‌ایم.

وی ادامه داد: تا زمانی که کنجاله سویا به دست مرغدار و تولیدکننده نرسد نمی‌شود بر روی آن مانور داد هرچند که در آمارها این موضوع آمده است.

فاضلی گفت: واردات انجام شده اما در انحصار عده خاصی است که به میل خود آن را وارد بازار می‌کنند. عده‌ای از این کمبود سوءاستفاده می‌کنند و با سیاست‌های خود بازار را اداره می‌کنند.

وی اذعان داشت: شرکت پشتیبانی امور دام هم اگر نهاده دارد به مقدار کافی نبوده و جوابگوی تولید نخواهد بود.

مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغداران کشور در خصوص مطالبات مرغداران گفت: خواسته‌های مرغداران در یک تجمع اعتراضی مطرح شد و قول‌هایی هم داده شده که بخشی از آن صنفی است و بخش دیگر آن فرا بخشی است. البته هنوز قدمی برای حل مشکلات برداشته نشده و برنامه‌ریزی برای انجام کارها رخ نداده است.

وی افزود: تا زمانی که ما به سمت اصلاح ساختار صنعت نرویم با همین نوسانات روبه رو خواهیم بود.

فاضلی با تکذیب قیمت تمام شده 12 هزار تومانی مرغ زنده تاکید کرد: قیمت تمام شده مرغ در مرغداری‌ها حدود 6 هزار تومان است و در مرغداری‌ها و آماده طبخ بین 9 هزار تا 9500 تومان باید باشد اما بین 7 تا 8 تومان فروش می‌رود و مرغ زنده هم بین 4000 تا 4500 تومان خرید و فروش می‌شود بنابراین قیمت 12 هزار تومانی برای مرغ زنده به هیچ وجه صحت ندارد.

منبع: ایلنا

ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 22 خرداد، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 117
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 117
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir