(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٧۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

قیمت مرغ گران‌تر می‌شود
داخلی
به گفته یوسفی تولید به حدی بالاست که امکان رسیدن مرغ به نرخ واقعی در بازار وجود ندارد و به همین خاطر شرکت پشتیبانی امور دام از هفته اخیر اقدام به خرید مرغ تولیدی مرغداران با نرخ...


محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی، با انتقاد از نوسان نرخ نهاده‌های دامی در بازار، اظهار کرد: هم اکنون هر کیلو ذرت با نرخ یک هزار و ۳۵۰ و کنجاله سویا ۳ هزار تومان به مرغداران تحویل داده می‌شود که این نرخ در یک هفته اخیر با افزایش ۱۰۰ تومانی روبرو شده است.

به گزارش مرکز طیوران وی نرخ واقعی هر کیلو مرغ زنده را ۶ هزار و ۵۰۰ و مرغ آماده به طبخ را ۹ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار اعلام کرد و افزود: این درحالی است که امروز نرخ فروش مدت‌دار هر کیلو مرغ زنده ۴ هزار و ۴۰۰،غرفه های میادین میوه و تره بار ۶ هزار و ۴۰۰ تا ۶ هزار و ۶۰۰ و خرده‌فروشی ۷ تا ۷ هزار و ۵۰۰ تومان است.

به گفته یوسفی تولید به حدی بالاست که امکان رسیدن مرغ به نرخ واقعی در بازار وجود ندارد و به همین خاطر شرکت پشتیبانی امور دام از هفته اخیر اقدام به خرید مرغ تولیدی مرغداران با نرخ ۷ هزار و ۵۰۰ تا ۷ هزار و ۶۰۰ تومان از مرغداران کرده است.

وی حداقل مازاد ماهانه تولید مرغ را ۳۰ هزار تن اعلام کرد و افزود: با توجه به آنکه مرغداران در فروش هر کیلو مرغ با زیان ۲ هزار تومانی روبرو هستند؛ بنابراین افزایش قیمت نهاده‌ها و نرخ پایین مرغ در بازار بر زیان بیش از پیش مرغداران دامن زده است.

رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی در پاسخ به این سوال که افزایش قیمت نهاده‌ها در میزان جوجه‌ریزی چه تاثیری داشته است، بیان کرد: کاهش قیمت جوجه فرصتی برای مرغداران گوشتی فراهم کرده است تا اقدام به جوجه‌ریزی کنند، اما در آینده‌ای نه چندان دور تولید جوجه به سبب افت شدید قیمت کاهش خواهد یافت که در نهایت این امر در کاهش عرضه مرغ نیز تاثیر گذار است.

منبع: فارس

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 21 خرداد، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 117
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 117
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir