(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٧۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

واردات ۲ میلیون تن نهاده دامی
داخلی
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از واردات۲ میلیون تن نهاده دامی خبر داد و گفت: بخش اول این محموله ها وارد و بین تولیدکنندگان توزیع شده؛ ضمن اینکه خرید مرغ مازاد به روزانه...


مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام از واردات۲ میلیون تن نهاده دامی خبر داد و گفت: بخش اول این محموله ها وارد و بین تولیدکنندگان توزیع شده؛ ضمن اینکه خرید مرغ مازاد به روزانه ۱۲۰۰ تن رسیده است.

به گزارش مرکز طیوران حمید ورناصری درباره مشکلات اخیر دامداران و مرغداران کشور که منجر به برگزاری برخی تجمعات اعتراضی شده بود و همچنین افزایش قیمت نهاده های دامی و تدابیر اتخاذ شده برای این مسائل اظهارداشت: بخشی از افزایش قیمت نهاده های دامی متاثر از قیمت بازارهای جهانی بوده است.

وی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام نیز طی ۲ الی ۳ ماه اخیر حدود ۲ میلیون تن نهاده دامی شامل ذرت و کنجاله سویا خریداری کرده، بخش اول این محموله ها وارد کشور شده و بین مرغداران و دامداران توزیع شده که تاثیرات مطلوبی در بازار داشته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه شرکت پشتیبانی امور دام توزیع خود را با قیمت های اعلامی ادامه خواهد داد، افزود: مرغداران و دامداران می توانند با مراجعه به مراکز شرکت پشتیبانی امور دام در مراکز استانها، متناسب با ظرفیت جوجه ریزی خود یا ظرفیت واحد دامداری خود این اقلام را دریافت نمایند.

ورناصری با اشاره به متعادل تر شدن شرایط بازار نهاده ها نسبت به هفته های اخیر، اضافه کرد: قیمت ذرت در حال حاضر چندان بالا نیست و درباره آن نگرانی وجود ندارد، تنها نگرانی که وجود داشت درباره کنجاله سویا بود؛ در مورد ذرت و جو، هم وضعیت قیمت و هم موجودی مناسب است.

وی با بیان اینکه مرغداران ما درباره قیمت کنجاله سویا نگران بودند، گفت: ما قیمت  نهاده را ۱۹۵۰ تومان در مراکز استانها اعلام کردیم و بخشی از محموله هایی که رسیده بود را توزیع کردیم و توزیع همچنان ادامه دارد.

ورناصری ادامه داد: ذرت را نیز در مراکز استانها ۱۱۰۰ تومان و جو را ۱۰۸۰ تومان تحویل می دهیم.

منبع: مهر

ارسال شده در مورخه : یکشنبه، 20 خرداد، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 118
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 118
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir