(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٧۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

تقدیر رییس جهاد کشاورزی گلستان از صبر و همت مرغداران
داخلی
مختار مهاجر گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر امکان استفاده از ظرفیت بیش از 8 میلیونی جوجه ریزی در استان به دلیل عدم وجود کشش بازار وجود ندارد از مرغداران میخواهیم مدت زمان استاندارد...


به گزارش مرکز طیوران رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در جلسه مشترک با نمایندگان مرغداران و دستگاه های اجرایی با اشاره به پیشرو بودن مرغداران استان و شاخص های عالی پرورش طیور در استان، به مزیت های نسبی سرمایه گذاری در صنعت طیور اشاره کرده و با توجه به ظرفیت های خوب ایجاد شده خواستار توجه بیشتر به  کار گروهی در حوزه تولیدی و بازرگانی در این صنعت شد.

مختار مهاجر گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر امکان استفاده از ظرفیت بیش از 8 میلیونی جوجه ریزی در استان به دلیل عدم وجود کشش بازار وجود ندارد از مرغداران میخواهیم مدت زمان استاندارد بین جوجه ریزی را رعایت کنند.

وی به اهمیت مدیریت منابع برای کاهش قیمت تمام شده و تقسیم سود در ابعاد مختلف صنعت طیور اشاره کرد و گفت: اجزاء مختلف صنعت طیور مانند مزارع مرغ اجداد، مرغ مادر، جوجه کشی، کشتارگاه ها، صنایع خوراک دام و جوجه گوشتی باید با هم ترکیب شود تا موجب افزایش بهره وری و سود گردد.


مهاجر همچنین به استفاده از سایر منابع خوراکی جایگزین ذرت و کنجاله سویا اشاره کرده و گفت: مدیریت جوجه ریزی و تقسیم متوازن آن در 30 روز یک ماه ، مهمترین راهکار برون رفت از نوسانات صنعت پرورش طیور است.

وی با اشاره به اینکه در10 سال آینده، کشور به تولید بیش از 1000 تن گوشت سفید در روز نیاز خواهد داشت، از کارشناسان و فعالان این عرصه خواست با همت، کار کارشناسی و اتخاذ مشی تخصصی برای مدیریت منابع، پرورش و بازار، وارد میدان شوند تا استان به جایگاه حقیقی خود در تامین گوشت سفید دست یابد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان در پایان با تقدیر و تشکر از همه مرغداران، نوید کنترل قیمت را در چند روز آینده داد و از صبر و بردباری مرغداران تشکر کرد.

منبع: صدا و سیمای گلستان

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 17 خرداد، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 116
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 116
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir