(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٧۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۴۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

صنایع: جشنواره زیبایی اسب کُرد در زنجان برگزار می شود
اخبار صنایع وابستهجشنواره زیبایی اسب کُرد در زنجان برگزار می شود......

به گزارش مرکز طیوران رحیم حسنی افزود: این جشنواره، هفتم اردیبهشت امسال برگزار خواهد شد و فدراسیون برای شرکت در این جشنواره، فراخوان داده است و علاقه مندان تا ۳۱ فرودین جاری برای ثبت نام فرصت دارند.

وی اظهار کرد: قرار بود جمعه/ ۳۱ فروردین/ نیز یک دوره مسابقه سوارکاری استقامت ۲۵ کیلومتر با نظارت فدراسیون سوارکاری ایران در ‘باشگاه سوارکاری میثم’ شهر زنجان واقع در پشت شرکت پارس سوئیچ، نرسیده به روستای ‘زرنان’ برگزار شود که بنا به شرایط جوی حاکم بر استان، به تعویق افتاد.

حسنی با بیان اینکه این رقابت ها به صورت رسمی برای نخستین بار است که در زنجان برگزار می شود، افزود: زنجان در بخش سوارکاری استقامت جزو استان های ضعیف است و تلاش هیات این است که به استقامت ۶۰ و ۹۰ کیلومتر دست یابیم.
وی از برگزاری ‘دومین همایش ملی صنعت اسب ایران’ در زنجان خبر داد و گفت: این همایش ۶ اردیبهشت امسال با همکاری اکثر اساتید دانشگاه های کشاورزی ایران، فدراسیون سوارکاری، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل دامپزشکی و هیات سوارکاری در دانشگاه زنجان، واقع در ابتدا جاده قدیم زنجان – تبریز، برگزار خواهد شد.

حسنی تصریح کرد: نخستین همایش ملی صنعت اسب ایران، حدود ۶ سال پیش در گیلان برگزار شد که هیچ مقاله و مستنداتی از آن در دست نیست.
حسنی افزود: هدف از این همایش علمی نمودن این صنعت، ایجاد فرصت برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی، پژوهشی و اجرایی و برقراری ارتباط هرچه بیشتر بین اساتید، دانشجویان، پژوهشگران، مالکان و فعالان این صنعت به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری‌های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی و صنعتی، است.
وی ادامه داد: ‘ذخایر ژنتیکی و اصلاح نژاد، تغذیه و فیزیولوژی اسب و سوارکاری، اسبدوانی و صنعت کورس، نگهداری و پرورش اسب، ورزش قهرمانی، قوانین و مقررات، حرکت شناسی و بیومکانیک سوارکار، دوپینگ، قرنطینه و بیماری های هشدار دهنده مدیریت بهداشتی باشگاه ها و مراکز پرورش اسب، تولید مثل اسب، تلقیح مصنوعی انتقال جنین، ازجمله محورهای فنی و تخصصی این همایش است.

حسنی افزود: ‘اسب و سوارکاری در اسلام، در هنر، شعر و ادب فارسی، اسب های بومی ایران، جایگاه و ابعاد فرهنگی و اجتماعی آن، احکام و قواعد سوارکاری در فقه اسلامی، همگانی کردن ورزش سوارکاری، اخلاق ورزش سوارکاری از محورهای فرهنگی و اجتماعی و ‘ واردات و صادرات، توریسم و گردشگری، مدیریت، سازماندهی و باشگاه داری سوارکاری، صنایع وابسته و اشتغال، تولید منابع ملی پایدار (جذب اسپانسر) نیز محورهای اقتصادی این همایش می باشد.

رئیس هیات سوارکاری استان زنجان، گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی داوری، نعلبندی و تغذیه اسب نیز از برنامه های جانبی این همایش خواهد بود.
منبع: ایرنا
ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 28 فروردین، 1397 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 116
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 116
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir