(( طیوران ))  🌼  روغن غنی شده گیاهی 👈🏾🔹حلب ۱٧ کیلویی ۵٨۰۰۰ تومان 🔹گالن ٢۰ کیلویی ۶۵۰۰۰ تومان
قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات

 

 

 

کمبودی در بازار تخم مرغ وجود ندارد
داخلی
مدير کل تعزيرات حکومتي استان تهران بيان کرد: مراکزي که آسيب ديده و مرغ‌هاي تخم گذار در آن معدوم شده بودند مکلف به جوجه ريزي شدند و توليد آرام آرام اضافه مي‌شود و در حال حاضر کمبودي وجود ندارد...


به گزارش مرکز طیوران محمدعلي اسفناني مدير کل تعزيرات حکومتي استان تهران با اشاره به اينکه در حال حاضر قيمت تخم مرغ در بازار روز حداقل 12 هزار و 600 تومان است، گفت: علاوه بر اينکه تخم مرغ به بازار روز عرض شده است به مراکز زنجيره‌اي عرضه کالا و مراکز ديگر نيز ارائه شد تا قيمت تعديل شود.
مدير کل تعزيرات حکومتي استان تهران بيان کرد: مراکزي که آسيب ديده و مرغ‌هاي تخم گذار در آن معدوم شده بودند مکلف به جوجه ريزي شدند و توليد آرام آرام اضافه مي‌شود و در حال حاضر کمبودي وجود ندارد.
اسفناني بيان داشت: دولت نمي‌تواند در تمام قضايا ورود کند چرا که امکان و توان آن وجود ندارد و اثربخشي آن نيز بر اساس آنچه تصور مي‌شود نخواهد بود.
اين مقام مسئول گفت: وظيفه نهادي همچون تعزيرات ورود و برخورد جدي با گراني‌ها است، اما آيا همه کار‌ها را بايد دولت انجام دهد و راه مواجه با کمبود افزايش در خريد است؟
وي با بيان اينکه طبق بررسي انجام شده حداکثر زمان نگهداري از تخم مرغ يک ماه تا 40 روز است، ادامه داد: اگر در مواقع گراني مردم بتوانند با کنترل مصرف از خريد تخم مرغ اجتناب کنند قيمت تخم مرغ از آنچه تصور مي‌شود کم خواهد شد.

مدير کل تعزيرات حکومتي استان تهران با تاکيد بر تاثير رسانه‌ها بر فرهنگ سازي مديريت مصرف، گفت: البته ما اعتقاد نداريم مردم مصرف نکنند، اما اگر مردم بتوانند روزي يک تخم مرغ کمتر مصرف کنند هشتاد ميليون تخم مرغ اضافه خواهد آمد و اين موضوع به راحتي مي‌تواند بازار را تعديل کند.
اسفناني ضمن بيان اينکه واردات تخم مرغ نيز به حل اين مشکل کمک کرده است، گفت: اگر کسي گران فروشي مي‌کند در واقع زياده طلبي است و از مردم انتظار داريم موارد تخلف را به سامانه 135 سازمان تعزيرات گزارش دهند تا در اسرع وقت به شکايات آن‌ها رسيدگي شود.

منبع: میزان
ارسال شده در مورخه : شنبه، 21 بهمن، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 113
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 113
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir