قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

 

مرغ باز هم ارزان شد
داخلی
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش‌بینی کرد و افزود: قیمت مرغ نه تنها تا نیمه بهمن افزایشی نخواهد داشت،بلکه به حدی در ماه‌های آتی کاهش می‌یابند که ...


محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی از کاهش ۲۰۰ تومانی نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۴ هزار و ۶۰۰ تومان، مرغ آماده به طبخ در کشتارگاه ۶ هزار و ۱۰۰ تومان، غرفه‌های میدان میوه و تره بار ۶ هزار و ۴۹۰ و خرده فروشی‌های سطح شهر ۶ هزار و ۵۵۰ تومان است.

به گزارش مرکز طیوران به نقل از باشگاه خبرنگاران، به گفته وی؛ امکان عرضه مرغ با نرخ بالاتر از ۶ هزار و ۵۵۰ تومان نیز در برخی مغازه‌های پروتئینی وجود دارد.

یوسفی افزایش عرضه در برابر کاهش قدرت خرید مردم را دلیل اصلی روند نزولی قیمت مرغ در روزهای اخیر اعلام کرد.

این مقام مسئول قیمت مرغ در روزهای آتی را پیش‌بینی کرد و افزود: قیمت مرغ نه تنها تا نیمه بهمن افزایشی نخواهد داشت، بلکه به حدی در ماه‌های آتی کاهش می‌یابند که زیان جبران ناپذیری به مرغداران وارد می‌کند.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با اشاره به اینکه مرغداران با زیان هزارتومانی در فروش هر کیلو مرغ روبرو هستند، بیان کرد: اکنون قیمت واقعی هر کیلو مرغ زنده ۵ هزار و ۴۰۰ و مرغ آماده به طبخ برای مصرف کننده ۸ هزار و ۵۰۰ تا ۹ هزار تومان است.

وی با انتقاد از استمرار افزایش قیمت نهاده‌ها در بازار تصریح کرد: با توجه به بی‌ثباتی قیمت نهاده‌ها، اتحادیه مکاتباتی با مسئولان تنظیم بازار و شورای عالی اقتصاد به عمل آورده است تا بر زیان تولیدکنندگان افزوده نشود.

گفتنی است؛ اکنون نرخ هر کیلو ران مرغ با کمر ۶ هزار و ۳۵۰، ران مرغ بدون کمر ۷ هزار و ۳۵۰، سینه با کتف ۱۲ هزار و ۵۰۰، سینه بدون کتف ۱۳ هزار و ۵۰۰، فیله مرغ ۱۵ هزار و ۵۰۰ و خرده‌فروشی ۷ هزار و ۳۵۰ تومان است.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 23 دی، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 131
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 131
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir