قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

 

در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است‌
داخلی
احمدی با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، عنوان کرد: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد...


مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، گفت: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.

مسعود احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز در بازار در حال حاضر با اعمال حداکثر سود 400تومان از سوی فروشنده، حدود 7200 تومان است و فروشندگانی که سود کمتری دریافت می‌کنند، هر کیلوگرم مرغ را با قیمت کمتر از 7200 به فروش می‌رسانند.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ کشتار روز برای مصرف کننده حداکثر 7200 تومان است و نباید فروشندگان در این زمینه مرغ را با قیمت بیشتری عرضه کنند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تصریح کرد: فروشندگان می‌توانند مرغ را با سود کمتر از 400 تومان در بازار عرضه کنند اما اجازه ندارند سود خود را بیشتر از 400 تومان در نظر بگیرند و مرغ را با قیمت بالای 7200تومان برای هر کیلوگرم به فروش برسانند.

احمدی با اشاره به این‌که در حال حاضر قیمت مرغ متعادل است، عنوان کرد: مرغ به میزان کافی در بازار استان وجود دارد و تا شب عید نیز در این زمینه استان هیچ مشکلی ندارد.

وی با بیان این‌که در بازار، مرغ منجمد نیز به وفور وجود دارد، ادامه داد: قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد در بازار برای فروش عمده 5800 تومان و برای مصرف کننده -به صورت خرده فروشی- هر کیلوگرم و 6200 تومان است و مردم می‌توانند در صورت نیاز مرغ منجمد خریداری کنند.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خوزستان خاطرنشان کرد: به میزان کافی مرغ منجمد در سردخانه‌های استان ذخیره شده است تا در صورت نیاز در بازار توزیع شود و هیچ مشکلی در بحث مرغ در استان وجود ندارد.

ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 18 دی، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 121
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 121
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir