قیمت نهاده های مرغداری
بانک اطلاعات صنعت طیور
پروژه های علمی و آموزشی
برنامه سایت
تبلیغات


 

 

قیمت تخم مرغ درب مرغداری به 5300 تومان رسید
داخلی
نبی‌پور در رابطه با مشکلات مرغداران خاطر نشان کرد: مشکل مرغداران و ورشکستگی آنها به خاطر بیماری آنفولانزا است، زمانی که مرغ‌های یک مرغداری معدوم شود عملا مرغداری از رده...


ناصر نبی‌پور، رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص کاهش قیمت تخم مرغ درب مرغداری‌ها اظهار کرد: قیمت تخم مرغ  درب مرغداری از کیلویی 7 هزار و 100 تومان به 5 هزار و 300 تومان کاهش یافته است. در میادین هم قیمت به همین صورت است و در صورت گران بودن، بار را تحویل نمی گیرند.

وی افزود: با وجود اینکه مرغداری‌ها دچار مشکل هستند و با تلفات شدید مواجه شده اند اما به دستور تعزیرات مرغ باید به این قیمت به فروش برسد.

نبی‌پور در رابطه با مشکلات مرغداران خاطر نشان کرد: مشکل مرغداران و ورشکستگی آنها به خاطر بیماری آنفولانزا است. زمانی که مرغ‌های یک مرغداری معدوم شود عملا مرغداری از رده خارج می‌شود. مسئولان باید به فکر رفع این بیماری باشند تا مرغداری‌ها بتوانند دوباره فعالیت کنند.

وی با اشاره به عدم پرداخت خسارت از سوی دولت تصریح کرد: ما هنوز هیچ تسهیلات دولتی دریافت نکرده‌ایم و خسارتی هم از سوی دولت پرداخت نشده است. از تصویب تا پرداخت خسارت یک پروسه طولانی وجود دارد اما در جلسه هفته گذشته اعلام شد 130 میلیارد تومان پرداخت شده و حدود 140 میلیارد تومان دیگر باید پرداخت شود.

رئیس اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران در رابطه با خسارت وارده به واحد تولیدی خود عنوان کرد: در واحد تولید خود ما هم تا هفته گذشته 260 هزار عدد مرغ معدوم شد که خسارت بالایی بود.

نبی پور در پایان گفت: دولت نباید در خصوص قیمت تخم مرغ به تولید کنندگان فشار بیاورد. قیمت تخم مرغ اگر بالاتر  برود باعث می‌شود تولید کنندگان به تولید ادامه دهند اما اگر برای کنترل دستوری قیمت، فشار بیاورند، اوضاع بدتر می شود و دو طرف ضرر می‌کنند.  قیمت 5 هزار و 300 برای وارد کننده هم صرف نمی‌کند و متضرر خواهد شد. برای وارد کننده بیشتر از 6 هزار تومان تمام شده است و این امر باعث می‌شود وارد کننده هم دیگر تخم مرغ وارد نکند و دوباره قیمت آن بالا می‌رود.

ارسال شده در مورخه : شنبه، 16 دی، 1396 توسط serinews


بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .
گالری تصاویر طیور
تصاویر نژاد مرغ و خروس
تصاویر نژاد بوقلمون
تصاویر نژاد شترمرغ
تصاویر نژاد اردک
تصاویر نژاد بلدرچین
تصاویر نژاد قو
تصاویر نژاد طاووس
تصاویر نژاد کبک
تصاویر نژاد غاز
تصاویر نژاد قرقاول
تصاویر نژاد مرغ شاخدار
تصاویر نژاد کبوتر
هزاران تصاویر بزرگ طیور
مشخصات کاربران
مهمان: 129
عضو: 0
مجموع انلاین ها : 129
تبلیغات


  

 تبلیغات در سایت مرکز اطلاع رسانی طیور ایران
اين پايگاه به هيچ گروه ياسازماني وابسته نيست
Copyright 2007-2008 : info@bankpoultry.ir